Keliones

4 Nuostabios Vietos Europoje Atostogoms


Anksčiau ar vėliau kiekvienas iš mūsų nori keliauti į tikrą pietų šalį – praleisti laiką nuostabioje pakrantėje su baltu smėliu, mėlynu vandeniu ir šiltu oru, leidžiančiu jausti tikrą vasaros atmosferą.

Nors kartais galime manyti, kad pasakiški mėlynųjų vandenų paplūdimiai yra tik kitose pasaulio dalyse esančių vandenynų salose, iš tikrųjų didžiosios paskirties vietos yra ir Europos pietuose.

Sardinija – Italija

 

Italijos sala Sardinija yra Viduržemio jūroje ir yra viena iš artimiausių mėlynųjų vandenų vietų – nuostabių paplūdimių, keliaujant iš Lietuvos. Ši sala yra maža, labai jauki, šilta ir maloni, todėl ji puikiai tinka atpalaiduojantiems pora ar šeima su mažais vaikais.

Sardinijoje galite pasimėgauti gražiais natūraliais vaizdais, geru oru ir istoriniais kraštovaizdžiais – geltonais, oranžiniais ir baltais namais, senovinėmis bažnyčiomis ir saulės spinduliais.

Maljorka – Ispanija

Ispanijos Maljorkos sala yra tradicinė jaunimo vieta. Beveik visus metus, bet ypač turizmo sezono metu, kovo-spalio mėnesiais garsios šios salos prekės ženklo klubuose yra tiek daug vakarėlių, koncertų ir naktinių pramogų. Jaunimo rojus – ne kitaip!

Jei norite atsipalaiduoti ir mėgautis savo atostogomis, mėgaudamiesi pietų kraštovaizdžio grožiu, keliaukite į Maljorka!

Porto – Portugalija

Portugalija yra Pirėnų pusiasalyje, jos vakarinė ir pietinė pakrantė yra užtvindyta Atlanto vandenyno, todėl visą šalies pakrantę stipriai įtakoja vandenyno gaiva.

Regione yra daugybė viešbučių, kurortuose, sanatorijose ir turistinių objektų, kurie kasmet traukia milijonus turistų.

Šiltas klimatas ir vandenyno artumas traukia daugybę ekstremalaus sporto mėgėjų, burlenčių, klasikinių banglenčių, buriavimo ir kitų vandens sporto entuziastų.

Vienas iš didžiausių ir gražiausių pakrantės miestų yra Porto! Jeigu lankysitės Portugalijoje – privalote ten nuvykti!

Be to, Portugalija iš Lietuvos galite pasiekti ir automobiliu. O jeigu norite keliauti itin komfortabiliai, tam puikiai tinka kemperių nuoma. Tai puiki galimybė apvažiuoti beveik visą Europą bei susipažinti su gražiausiomis Portugalijos vietomis vienos kelionės metu.

Graikija – Kreta

Kreta, Graikijos didžiausia ir labiausiai apgyvendinta sala, yra populiari kelionių vieta tiems, kurie siekia saulės ir mėlynojo vandens, tačiau nenori keliauti per toli nuo Europos.

Iš tiesų Kreta yra tik kelios (3-4 val.) Valandos lėktuvu nuo Lietuvos. Ši sala yra ypatinga, apsupta kalnų ir griuvėsių, nuostabių krioklių bei įspūdingai atrodančių kraštovaizdžių.

Kreta yra įvardijama kaip viena populiariausių turistinių vietų visoje Europoje. Į šią salą keliauja poilsiautojai ir iš kitų pasaulio žemynų.

Taigi, Šios 4 šalys yra vienos nuostabiausių vietų tiems, kurie nori būti apsupti gero oro, pabėgti nuo rūpesčių ir atsipalaiduoti.

You may also like

Comments are closed here.

Musų konkaktai

Kaunas, Lasivės al.

Įkūrėjas

Mantas Jomantas

Mantas Jomantas

© Koperator.lt