Mažiausias pasaulio miestas

Mažiausias Pasaulio Miestas – Hum


Hum yra Istrijos centre, kuriame gyvena beveik 20 gyventojų. Iki šio miesto kelionė trunka valandą malonus važiavimo iš Umago. Jūs galite paversti savo kelionę į Hum miestą keliauja per gražias Istrijos mažų miestelių vietas ir istoriją. Ši paslėpta Istrijos dalis yra nepaprastai draugiška atsitiktiniems lankytojams, todėl visada galite rasti ten automobilių stovėjimo aikštelę, nes netgi vasaros sezono viršūnėje eismo spūstis yra reta.

Ar tai tikrai miestas?

Kriterijai, kad tam tikra vieta bus laikoma miestu, skiriasi kiekvienoje šalyje. Manome, kad šis vaizdo įrašas gerai paaiškina, taip pat parodo kai kuriuos vaizdus, ​​kuriuos galite pamatyti Hum, įskaitant išsaugotas miesto sienas ir dvi mažas gatves su trimis namų eilėmis. Beje, daugelis mano, kad Vatikanas yra mažiausias miestas pasaulyje. Tiesą sakant, Vatikano miestas yra suvereni valstybė, taigi tikrai tai yra šalis! Šiandien Hum yra istorinis miestas, vienas iš retų urbanistinių miestų, kuris susidūrė nuo sienų plėtros.

Ištakos ir papročiai

Remiantis legenda, Hum miestas buvo pastatytas iš akmenų, likusių, kai milžinai pastatė miestus upės Mirnos slėnyje, Istrijos centre, kuriame yra puikūs kalnų miestai, tokie kaip Motovun, Roc ir Bale. Nepaisant nedidelio gyventojų skaičiaus, Hum išsaugojo seną ritualą – Prefekto rinkimai vieneriems metams, kai visi parapijos vyrai susirinko savivaldybės centrą, kad išrinktų miesto valdovą, droždami savo balsus medine lazdele.

Ką pamatyti ir nuveikti Hum mieste?

Nepaisant to, kad garsėja mažiausiu pasaulio miestu, pastaruoju metu Hum tapo populiarus dėl „Biska“, prancūzų, prieskonių su ūseliu ir pagamintų pagal seną Hum pagamintą receptą. Kiekvienais metais spalio pabaigoje vyks Grappa festivalis, kuriame pristatomi brendžio gamintojai iš visos Istrijos.

Kombinuokite dienos kelionę į Hum, apsilankydami kai kuriuose gretimuose kalvų miestuose, pavyzdžiui, „Draguc“, „Groznjanas“ ar „Motovun“, ir mėgaukitės jaukiu maistu Hum draugiškame ir šiltame „konoba“ restorane. Netoliese  verta aplankyti nedidelį, vaizdingą Kotlio kaimą, kuris po visiškai apleistas buvo atgaivintas ir žinomas dėl savo žavių vandens malūnų ir krioklių.

Kaip juokauja žmonės lego žaidimai ir konstruktoriai savo plotu gali būti didesnį už Hum miestelį, tačiau šis miestas yra itin nuoširdus ir priimantis kiekvieną turistą geriausiomis sąlygomis.

Nors miestas yra ir nedidelis, bet jame vyksta įvairūs renginiai, tačiau reikėtų pagerinti miesto rinkodarą, kad kuo daugiau ir daugiau žmonių sužinotų apie šį nuostabų miestą.

You may also like

Comments are closed here.

Musų konkaktai

Kaunas, Lasivės al.

Įkūrėjas

Mantas Jomantas

Mantas Jomantas

© Koperator.lt